AJA Belgelendirme Hakkında


AJA Türk dünyada bir çok ülkede faaliyet gösteren global ofis ağıyla uluslararası akredite belgelendirme ve eğitim hizmetleri sağlayan bağımsız bir üçüncü taraf belgelendirme kuruluşudur.

AJA Türk; gıda, ilaç, kimya, tekstil, otomotiv, turizm, inşaat, sanayi, medikal vb. gibi farklı endüstriyel ve ticari sektörlere hizmet vermektedir.

AJA Türk dünyada global olarak kabul görmüş akreditasyon kuruluşlarından belgelendirilmek isteyen müşterilerine yönelik Eğitim ve Belgelendirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Global Ofislerimiz

SİSTEM BELGELENDİRME

AJA Belgelendirme; olarak organizasyon, kurum ve kuruluşlara ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 27001,ISO 50001 vb. standartlarda denetim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktayız.

Daha fazla

BELGE TRANSFERİ

Daha kaliteli hizmeti ,daha uygun fiyata elde etmek için belgenizi transfer etmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.Bunun için önceki belgelendirme kuruluşunuzun IAF üyesi bir kuruluştan akredite olması gerekir.

Daha fazla

 


EĞİTİMLER

AJA Belgelendirme; tecrübeli uzman eğitmenleri ile herkese açık olarak ilgili yönetim sistemleri konularında temel eğitim,iç denetçi ve baş denetçi eğitimleri vermektedir. AJA Belgelendirme Eğitimleri; yönetim sisteminize çalışanlarınızın katılımını sağlayarak sisteminizin etkinliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayacaktir.

Daha fazla

DENETÇİ/BAŞ DENETÇİ OLMAK

Yönetim Sistemleri denetçisi ve baş denetçisi olmanın ön koşulu 5 günlük onaylı denetçi eğitimlerine katılarak sınavını başarıyla geçmektir.

Daha fazla

Haberler ve Duyurular


Videolar


AJA Eğitiminden Bir Kesit - Proses Tanımı

HİZMETLERİMİZ

ISO 9001 KYS

ISO 9001, dünyada en çok tanınan ve kabul gören temel kalite yönetim standartlar serisidir. ISO 9001 aynı zamanda, diğer kalite yönetim sistemleri için de temel teşkil etmektedir.

Detaylı İncele

ISO 14001 ÇYS

ISO 14001 standardı, çevre yönetim sistemlerinin standardizasyonunu temin etmek üzere oluşturulmuştur.ISO 14001 standardı, yayımlanması ile birlikte, yerel yönetimlerden veya önemli müşteriler tarafından talep edilir duruma gelmiştir.

Detaylı İncele

ISO 22000 GGYS

ISO 22000 standardı gıda zincirinde yem üreticilerinden, gıda üreticilerine, taşıma ve depolama yerlerinden, perakende ve gıda hizmet yerlerine, taşeronlara ve gıda proses aletleri, paketleme malzemesi, temizlik malzemeleri, katkı maddeleri ve bileşenlerin üreticileri gibi her türlü organizasyona uygulanabilir.

Detaylı İncele

ISO 45001

Tüm dünyada, özellikle ülkemiz gibi sanayileşme ve teknolojik gelişme aşamasındaki ülkelerde İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkmakta, bu sorunlar çalışanların sağlığı yanında iş verimini de etkilemektedir.

Detaylı İncele

BAŞ DENETÇİ EĞİTİMLERİ

AJA Belgelendirme Kalite, Çevre, İş Güvenliği, Gıda Güvenliği, Bilgi Güvenliği vb. konularda RICI işbirliği ile IRCA Onaylı Baş Denetçi Eğitimleri vermektedir. Baş Denetçi Eğitimleri 5 günlük programlarla ve Baş Denetçi Dönüşüm Eğitimleri 3 günlük programlarla verilmektedir.

Detaylı İncele

TEMEL EĞİTİMLER

ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001 ve ISO 45001 standartlarının içeriğinin anlatıldığı ve bu sistemleri uygulamak isteyen çalışanlara, firma kalite müdürlerine ve yönetim temsilcilerine yönelik eğitimlerdir.

Detaylı İncele

İÇ DENETÇİ EĞİTİMLERİ

Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Çevre Yönetim Sistemlerinin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan tetkikçi bilgisini kazandırarak kuruluşların kendi eğitmenlerini ve denetçilerini yetiştirmeye yönelik olarak verilen eğitimlerdir.

Detaylı İncele

×

Destek Hattı

Kalite Yönetim Sistemleri
  TR - +90 (216) 598 20 00
  ajaturk@ajaturk.com

Müracaat Gönder

Referanslarimiz


AKREDİTASYONLARIMIZ

Owned by AJA TURKEY Owned by AJA UK