AJA Profili

AJA Registrars (ANGLO JAPANESE AMERICAN) dünyada 28 ülkede faaliyet gösteren global ofis ağıyla uluslararası akredite belgelendirme ve eğitim hizmetleri sağlayan bağımsız bir üçüncü taraf belgelendirme kuruluşudur. AJA Registrars; gıda, ilaç, kimya, tekstil, otomotiv, turizm, inşaat, sanayi, medikal vb. gibi farklı endüstriyel ve ticari sektörlere hizmet vermektedir.

Küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşlara hizmet vermekte olan AJA Türkiye Ofisi her türlü müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeteneğe ve denetçi kadrosuna sahiptir. Eğitim ve Belgelendirme faaliyetlerinde özelleşmiş olan firmamız bu bakımdan alanındaki birkaç saygın kuruluştan biridir.

AJA Türkiye Ofisi dünyada global olarak 7 büyük akreditasyon kurumundan akredite olmuş AJA REGISTRARS GROUP firmasını temsilen Türkiye Ofisi olarak Belgelendirme faaliyetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra milli kuruluşumuz Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından da 22 Haziran 2006 tarihi itibariyle akredite olmuştur. AJA Türkiye Ofisi 2015 yılı itibariyle sektörün önde gelen global şirketlerinden RICI (Resource Inspections Canada Incorporated) işbirliği ile IRCA Onaylı Baş Denetçi eğitimleri vermeye başlamıştır.

İlkelerimiz: AJA Belgelendirme sunduğu sertifikasyon hizmetlerinde aşağıdaki ilkeleri esas alır.

  • Siyasi ve ticari bağımsızlık,

  • Tarafsızlık,

  • Açıklık,

  • Gizlilik,

  • Yer, zaman ve müşteri ayırmaksızın hizmet vermek,

  • Belgelendirmesini yaptığı standartlar ile % 100 uyumluluktur.

 

TALEP GÖNDERİN
×

Destek Hattı

Kalite Yönetim Sistemleri
  TR - +90 (216) 598 20 00
  ajaturk@ajaturk.com

Müracaat Gönder

Referanslarimiz


AKREDİTASYONLARIMIZ

Owned by AJA TURKEY Owned by AJA UK Owned by AJA UK Owned by AJA Singapore Owned by AJA NEDERLAND Owned by AJA Philippines Owned by AJA Thailand